www.skalnicky.cz Zpět na úvodní stránku
 
Výstavy a akce
Zajímavé rostliny
Pro
začátečníky
Skalky pro inspiraci
Bude Vás zajímat...
Ze světa hor
Adresy pěstitelů
Informace o klubech

Výstavy a akce

v České a Slovenské republice
v roce 2020

Údaje jsou zařazovány podle postupně přicházejících informací od pořadatelů a v pořadí podle termínu konání.
Je dobré tuto stránku průběžně sledovat, neboť pořadatelé údaje oficiálně sdělují ve chvíli, kdy znají definitivní termíny.

-->
 

BRATISLAVA
24.4. - 26.4.2020

OZ Klub skalničkárov Bratislava poriada výstavu skalničiek v Botanickej záhrade UK Bratislava, denne od 9.00 h až 18.00 h. Výstava je spojená s poradenstvom a predajom skalničiek a drevín vhodných do skaliek.
Na výstavu se dostanete s MHD električkami č. 4 a 9. Parkovanie je pred botanickou záhradou. Ďalšie informácie na www.zahrady-skalky.sk.
 

OLOMOUC
6.5. - 9.5. 2020

Spolek přátel skalek a bonsají Protěž Olomouc a Slovanské gymnázium Olomouc vás zve do areálu francouzské sekce Slovanského gymnázia na Pasteurově ulici (u OD Senimo) v Olomouci na tradiční, již 25. výstavu skalniček a bonsají spojenou s prodejem rostlin a poradenskou službou.
Otevřena je denně od 8 do 18 hodin, v sobotu 9.5. jen do 12 hodin.
Další informace na stránkách www.skalnicky.unas.cz.
 

PLZEŇ
7.5. - 15.5. 2020

Alpinum klub Plzeň vás zve na výstavu JARO V ALPINU 2020 , která se koná tradičně ve výstavním areálu zahrady gymnázia na Mikulášském náměstí 23 v Plzni. Otevřeno bude denně od 9 do 19 hodin. Pozor, v sobotu 16.5. je možný vstup jen do prodeje, a to od 9 do 12 hodin, neboť výstava se již bude rušit. Výstava je jako vždy spojena i s prodejem přebytečných výpěstků členů Alpinum klubu a několika vybraných zahradnických firem.
Pořádá Alpinum klub Plzeň, který Vám zároveň nabízí možnost členství v klubu a možnost účastnit se ročně sedmi odborných přednášek a další činnosti. Stávající členové Vás rádi přivítají mezi sebou.
Bližší informace u jednatelky Blaženy Stezkové, tel.: 724 960 793, e-mail: badulas@centrum.cz nebo na webu plzeňských skalničkářů: www.skalnicky-plzen.cz.
 

PLZEŇ
8.9. - 12.9. 2020

Alpinum klub Plzeň vás zve na výstavu PODZIM V ALPINU 2020, která se koná tradičně ve výstavním areálu zahrady gymnázia na Mikulášském náměstí 23 v Plzni. Stejně jako na jarních výstavách bude spojena i s prodejem výpěstků členů Alpinum klubu a několika vybraných zahradnických firem. Otevřeno denně od 9 do 18 hodin. Pozor, 13.9. je možný ještě vstup jen do prodeje, a to od 9 do 12 hodin, neboť výstava se již bude rušit.
Pořádá Alpinum klub Plzeň, který Vám zároveň nabízí možnost členství v klubu, možnost účastnit se ročně sedmi odborných přednášek a další činnosti. Stávající členové Vás rádi přivítají mezi sebou. Bližší informace u jednatelky Blaženy Stezkové, tel.: 724 960 793, e-mail: badulas@centrum.cz nebo na webu plzeňských skalničkářů: www.skalnicky-plzen.cz.
 

O DALŠÍCH AKCÍCH BUDETE PRŮBĚŽNĚ INFORMOVÁNI, JAKMILE BUDOU DOCHÁZET ÚDAJE OD POŘADATELŮ.
Redakce těchto www stránek nebere odpovědnost za údaje zde uvedené, neboť vychází jen z informací dodaných pořadateli. Ti by pak měli redakci informovat o případných změnách.

Pokud sami chcete o některé akci napsat, využijte e-mail adresu: skalnicky@centrum.cz
případně telefonní číslo 603 314 292.
Děkujeme.Pro zajímavost - počet vstupů na tuto stránku od 17.3. 2000 do 31.12.2012 byl : 1 324 803.
Tedy za dvanáct let to bylo hodně přes milión "návštěv" zájemců o výstavy skalniček v Česku a na Slovensku. To je velmi potěšující, že je takový zájem o skalničky u nás.

Obsah a design: © Martin Pilný
Počet přístupů: Tuto stránku vidělo již: 168532 návštěvníků.