www.skalnicky.cz Zpět na úvodní stránku
 
Výstavy a akce
Zajímavé rostliny
Pro
začátečníky
Skalky pro inspiraci
Bude Vás zajímat...
Ze světa hor
Adresy pěstitelů
Informace o klubech

Výstavy a akce

v České a Slovenské republice
v roce 2021

Údaje jsou zařazovány podle postupně přicházejících informací od pořadatelů a v pořadí podle termínu konání.
Je dobré tuto stránku průběžně sledovat, neboť pořadatelé údaje oficiálně sdělují ve chvíli, kdy znají definitivní termíny. Zvláště v letošním roce.

Letošní rok v tomto bude mimořádně náročný a složitý. Zatím žádné výstavy oficiálně hlášeny nejsou. Kluby v Praze, Plzni a Olomouci doufají, že jejich výstavy se uskuteční. To pak bude na této stránce obratem zveřejněno. Zatím se snaží alespoň o prodej rostlin.

OLOMOUC
8.5. a 9.5.2021

Spolek přátel skalniček a bonsají v Olomouci vás zve na prodejní burzu skalniček a bonsají, která se uskuteční v areálu francouzské sekce SGO na Pasteurově ulici (u OD Senimo v Olomouci. Burza bude probíhat v sobotu 8.5.2021 od 8.00 do 18.00 hodin, v neděli 9.5.2021 od 8.00 do 12.00 hodin. Vstupné je dobrovolné.
Další informace v aktualitách webu klubu www.skalnicky.unas.cz.

PRAHA
10.5.- 21.5.2021


Vyhlášená protiepidemická opatření neumožňují konání plánované 51. májové výstavy na tradičním místě v Praze na Karlově náměstí v areálu zahrady u kostela sv. Jana Na Skalce. Je však možné otevřít pouze prodejní část při dodržení nařízených hygienických opatření (rozestupy, desinfekce, metry čtvereční na kupujícího atd.). Aby si mohli zájemci o skalničky nakoupit rostliny a vysadit si je ještě nyní na jaře, bude alespoň prodejní část otevřena v pondělí 10. května a uzavřena v pátek 21. května. Prodejní doba: 9 – 18 hodin. Další informace e-mailem na adrese z.pacltova@seznam.cz

PLZEŇ
12.6. - 13.6.2021


Alpinum klub Plzeň z.s., vás v uvedené dny zve na zahradu gymnázia na Mikulášském náměstí v Plzni, kde bývají pravidelné výstavy skalniček. V souvislosti s pandemií koronaviru a nařízením vlády sice ruší výstavu, ale v rámci víkendu otevřených zahrad v Plzni, se v zahradě gymnázia uskuteční alespoň prodej skalniček a dřevin. Prodej bude vždy od 9 do 17 hodin. Jste upřímně zváni.
Další informace na webu plzeňských skalničkářů: www.skalnicky-plzen.cz.


Zároveň jste zváni na výstavu, kterou klub chystá a jeho členové věří, že ji uskuteční na konci léta:

PLZEŇ
26.8. - 4.9.2021

Po nechtěně zrušené jarní výstavě, vás Alpinum klub Plzeň z.s. zve na podzimní výstavu v zahradě gymnázia na Mikulášském náměstí v Plzni. Bude zde i prodej rostlin . Výstava bude otevřena vždy od 9 do 18 hodin. V sobotu 4. září do 12 hodin bude již jen prodej, výstava se v té době už likviduje.
Další informace na webu plzeňských skalničkářů: www.skalnicky-plzen.cz.

O DALŠÍCH AKCÍCH BUDETE PRŮBĚŽNĚ INFORMOVÁNI, JAKMILE BUDOU DOCHÁZET ÚDAJE OD POŘADATELŮ.
Redakce těchto www stránek nebere odpovědnost za údaje zde uvedené, neboť vychází jen z informací dodaných pořadateli. Ti by pak měli redakci informovat o případných změnách.

Pokud sami chcete o některé akci napsat, využijte e-mail adresu: skalnicky@centrum.cz
případně telefonní číslo 603 314 292.
Děkujeme.
Pro zajímavost - počet vstupů na tuto stránku od 17.3. 2000 do 31.12.2012 byl : 1 324 803.
Tedy za dvanáct let to bylo hodně přes milión "návštěv" zájemců o výstavy skalniček v Česku a na Slovensku. To je velmi potěšující, že je takový zájem o skalničky u nás.

Obsah a design: © Martin Pilný
Počet přístupů: Tuto stránku vidělo již: 182229 návštěvníků.